Дерев’яна церква Успення Пресвятої Богородиці. (1939р.)/(2013).

Львівська обл. Дрогобицький р-н.

     Майже в центрі села Майдан, неподалік костелу, височить на пагорбі дерев’яна церква Успення Пресвятої Богородиці. Споруджено храм в 1939 році на місці каплиці.

Будівництво відбувалося за кошти громади села. Класична архітектура, тридільна, однокупольна споруда. Нава більша та вища ніж бабинець та вівтар. Увінчує наву купол з хрестом. По всьому периметру храм оперізує піддашшя. Вхід в храм через бабинець, хоча є і ще один боковий вхід з лівої сторони нави.

Вікна у наві в верхній частині прямокутної форми. Бабинець та вівтар мають по три вікна арочної форми. В час комуністичного режиму храм з 1958 по 1998 роки стояв зачинений. З правої сторони від входу на подвір’я церкви височить дерев’яна дзвіниця у два яруси. Церква знаходиться в відмінному стані, доглянута та красива.

МАЙДАН.

     Майдан - село Дрогобицького району в Львівської області. Засноване поселення в 1453 році. З села розпочинається туристичний маршрут протяжністю 28 кілометрів по Середньому хребту. Село простягається гірською ущелиною вздовж річки. Мальвничі місця, красиві краєвиди. В Майдані є мисливське господарство, що займається розведенням зубрів.